KONST / Litografier / Färglitografi 14632174
nr 1463 2174
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Färglitografi, bildmått: 54x34cm, yttermått inklusive ram: 72x51cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:55:05
22/4 21:21:52
25 apr